Magnetosport.eu - Magnetoterapie a sport
Magnetosport.eu - Magnetoterapie a sport

SpolupráceNabídka pro sportovní kluby a závodní oddíly:

Vyzkoušejte magnetoterapeutické přístroje Renaissance® a podpořte tak Vaše sportovce k lepšímu výkonu a následné regeneraci. Oceníte je také v případě výskytu úrazů a zranění, jejichž hojení podporují a urychlují.

Magnetoterapeutické léčebné přístroje jsou vhodné pro typy sportů, jako jsou např.: Hokej, fotbal, tenis, basketbal, házená a další míčové sporty; cyklistika, atletika, vodní sporty, lyžování a snowboard; kulturistika, vzpírání a další silové sporty; box, karate a další bojové sporty a mnohé jiné typy sportovních aktivit.


Nabídka pro provozovatele fittnes a wellness center:

Nabídněte svým zákazníkům více. Dopřejte jim po cvičení, nebo pro chvíle relaxace možnost použití magnetoterapeutického přístroje pro lepší regeneraci; příznivé působení na funkce těla a vnitřních orgánů; myorelaxaci (uvolnění svalového ztuhnutí); zmírnění, nebo odstranění bolesti; harmonizaci vegetativního nervového systému a další pozitivní efekty na lidský organismus.


Nabídka pro zájemce o prodej našich přístrojů:

Staňte se také součástí skupiny firem prodávajících dlouhodobě úspěšný produkt, pulzní magnetoterapii značky Renaissance®! Nabízíme Vám žádaný produkt, který pomáhá pečovat lidem o to nejdůležitější co mají a to o zdraví!.


Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás.zpět na úvodní stránku


© MagnetoSport.eu  •  Kontaktní osoba: Irena Marečková  •  Tel.: (+420) 725 570 402