www.magnetosport.eu - Nabídka léčebných magnetoterapeutických přístrojů Renaissance®


léčebný komplet SIECO

Léčebný komplet: SIECO


Magnetoterapeutická souprava SIECO obsahuje velký lůžkový aplikátor CASSO a malý kulatý aplikátor PIEGO. Aplikátor CASSO je svými rozměry předurčen pro celkovou regeneraci. Vleže na něm můžete využívat hojivých, analgetických, protizánětlivých a prokrvujících účinků nízkofrekvenční pulsní magnetoterapie doslova od hlavy až k patě. CASSO je konstrukčně navrženo tak, aby intenzita magnetického pole byla rovnoměrná nad celou plochou aplikátoru, takže každá část Vašeho těla bude ošetřena dostatečně. To je velmi důležité, protože lidský pohybový aparát funguje jako nedělitelný celek a proto například bolesti zad mají často příčinu ve špatné funkci křížokyčelního skloubení, hýžďového svalstva či dokonce kolenou. Aplikátor CASSO svým působením zregeneruje všechny tyto složky a odstraní tak příčinu potíží.
Aplikátor PIEGO díky své velikosti generuje velmi silné pulsní magnetické pole a výborně se tak hodí k cílené intenzivní regeneraci nejrůznějších částí těla a k tlumení bolestí. Lze jej tedy použít například při nejrůznějších zraněních, bolestech kloubů, zubů či jednotlivých úseků páteře.
Tento léčebný komplet navíc obsahuje programovatelný generátor pulsů, na kterém je možno nastavit nejvhodnější frekvenci pulsního magnetického pole a také dobu trvání aplikace.zavřít okno

(Pokud se Vám tato stránka /okno/ nezavře po stisknutí tlačítka "zavřít okno", zavřete ji prosím kliknutím
na křížek "zavřít" v horní liště tohoto okna vpravo nahoře.)