Magnetosport.eu - Magnetoterapie a sport
Magnetosport.eu - Magnetoterapie a sport

Pulzní magnetoterapie u sportovcůPro své vlastnosti je používáná mimo jiné následujícími sportovci a kluby:foto: Michaela Šrotířová MICHAELA ŠROTÍŘOVÁ, mistrině Moravy a Slezska v Bodyfitness nad 164cm

1. července 2009: Michaela Šrotířová zvítězila dne 8.května 2009 na Mistrovství Moravy a Slezska ve Zbýšově u Brna v ženské kategorii Bodyfitness nad 164cm. Michaela používá magnetoterapii po tréninkové zátěži, protože pociťuje rychlejší regeneraci svalů a díky tomu může dříve opět trénovat naplno. Tímto jí gratulejeme k vítězství a držíme palce k dalším takto skvělým výkonům.

Zdroj: www.kulturistika.ronnie.cz


Úspěchy Šrotířové:

2008

• 4. místo Morava a Slezsko 2008 v kategorii bodyfitness nad 164 cm
• 6. místo ČR 2008 v kategorii bodyfitness nad 164 cm

2009

• 1. místo Morava a Slezsko 2009 v kategorii bodyfitness nad 164 cm
• absolutní vítězka Morava a Slezsko 2009 všechny kategorie bodyfitness
• 2. místo ČR 2009 v kategorii bodyfitness nad 164 cm
• 12. místo Evropa 2009 v kategorii bodyfitness do 167 cm

2010

• Vítězství v kategorii nad 164 centimetrů a titul absolutní vítězky na mistrovství ČR v bodyfitness žen - odkaz na článek


foto: Jaromír Jágr JAROMÍR JÁGR, MS ve Vídni 2005

"Symbolem roku 2005 byl bezpochyby zlomený malíček Jaromíra Jágra na MS 2005 ve Vídni. Pan Jágr odmítal myšlenku šampionát opustit a rozhodl se pokračovat i přes zlomený prst. Bylo to možné i díky účinkům magnetoterapie, kterou mu lékaři na zlomeninu doporučili pro její analgetické účinky a rychlejší regeneraci dokonce až o třetinu času".


Posouzení magnetoterapie - Rafael Nadal RAFAEL NADAL, hlavní lečbou před wimbledonem je magnetoterapie

Rafael nadal na webových stránkách www.nadalnews.com uvedl, že pro léčbu zdravotních potíží se zánětem šlach obou čtyřhlavých svalů a edémem kosti před nadcházejícím Wimbledonem používá kromě podpůrných léků především magnetoterapii v kombinaci s léčbou teplem a postupnou zátěží obou čtyřhlavých svalů." K tréninku se chci postupně vrátit již po 48-hodinách léčby" jak Rafa na stránkách uvádí."
Originál článku: www.nadalnews.com


Posouzení magnetoterapie - Dr. Beat Villiger Dr. Beat Villiger, šéf švýcarského olympijského týmu lékařů

"Lehnout si na magnetické pole přispívá k rychlejší regeneraci svalstva a přetížených tkání. Zkoumali jsme účinek a můžeme říci, že jak dle laboratorních hodnot tak i dle subjektivních pocitů došlo ke zlepšení regeneračních schopností u jednotlivých atletů." Pomáhá magnetoterapie také fenomenálnímu R. Federerovi k jeho tenisovým úspěchům?

zpět na úvodní stránku


© MagnetoSport.eu  •  Kontaktní osoba: Irena Marečková  •  Tel.: (+420) 725 570 402