www.magnetosport.eu - Nabídka léčebných magnetoterapeutických přístrojů Renaissance®


léčebný komplet MEDICO

Léčebný komplet: MEDICO


Léčebný komplet MEDICO je kombinací kruhového aplikátoru CAVO, širokého zádového aplikátoru PIANO a malého plochého aplikátoru MANIC. Tato souprava Vám tedy nabízí skutečné maximum užitné hodnoty nízkofrekvenční pulsní magnetoterapie. Navíc obsahuje programovatelný generátor pulsů, na němž lze navolit nejen dobu aplikace (25 - 90 minut), ale také konkrétní frekvenci pulsů magnetického pole (2 - 72 Hz), která je nejvhodnější k léčbě daného onemocnění.
Aplikátor PIANO se velmi dobře hodí například k regeneraci a prokrvení tkání dolních končetin, ocení ho lidé s křečovými žilami, osteoporózou či cévními a neurologickými komplikacemi diabetu. Při aplikaci na oblast zad pomáhá nejen ulevit od bolestí páteře, ale také předcházet a léčit astmatické záchvaty (je vhodné ho přikládat i na hrudník). Dýchací cesty však velmi dobře regeneruje také kruhový aplikátor CAVO, který při aplikaci na krční páteř díky velkému dosahu magnetického pole zasáhne i tuto oblast. Zároveň je nejvhodnějším aplikátorem pro léčbu veškerých kloubních onemocnění.
Malý aplikátor MANIC se uplatní při tlumení bolestí nebo při cílené aplikaci např. na oblast hráze (prostata, hemeroidy) či orgánů uložených v dutině břišní a hrudní.zavřít okno

(Pokud se Vám tato stránka /okno/ nezavře po stisknutí tlačítka "zavřít okno", zavřete ji prosím kliknutím
na křížek "zavřít" v horní liště tohoto okna vpravo nahoře.)